Amator cudzych rowerów pod kluczem
2014-06-07 13:25:46

Kieleccy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu, którego podejrzewają o kradzież 6 rowerów. Ustawodawca za takie przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


Funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zajmowali się sprawą kradzieży rowerów na terenie podległym komendzie. Ich skrupulatna praca doprowadziła do zatrzymania sprawcy kradzieży roweru zaistniałej na początku czerwca 2014 roku.

To mieszkaniec powiatu kieleckiego w wieku 23 lat. Okazało się, że młody człowiek na swoim koncie ma jeszcze pięć takich kradzieży, które popełnił w okresie od września 2013 roku do czerwca 2014. Teraz konsekwencją jego czynu może być nawet 5-letni pobyt w zakładzie karnym.

Opr. EJ
Źródło KMP Kielce








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16928