Wielkie świętowanie w buskim Smerfusiu (foto/video) 2014-06-24 15:22:28
W poniedziałek, 26 maja 2014 r. na Wielkim Pikniku Rodzinnym, który został zorganizowany z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka, bawiły się maluchy z Niepublicznego Przedszkola "Smerfuś" z Buska-Zdroju oraz dzieci z Pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju.
Uroczystego rozpoczęcia Pikniku Rodzinnego dokonała Dyrektor placówki Anna Mazur, która powitała wszystkich przybyłych gości.
W części artystycznej, jako pierwsze, w piosence "Ufoludki" zaprezentowały się najmłodsze dzieci, które przygotowały się pod kierunkiem Beaty Mazanki. Grupa czterolatków - której wychowawczynią jest Barbara Marzec, zaśpiewała piosenkę pt. "Rowerowa Majówka". Natomiast grupa pięciolatków - wychowawczyni Edyta Dufaj, zaprezentowały wiersz oraz piosenkę pt. "Rodzinka".
Podczas Pikniku zaprezentowali się również uczniowie z Pierwszej
Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju, którzy przygotowali
wiersz pt. "Jak dobrze, że cię mam" oraz piosenkę "Nasza mama,
zakochana, zadumana".
Mali artyści w podziękowaniu za występ, otrzymali
gromkie brawa. Przedstawienie wzbudziło wiele uśmiechu oraz pozytywnych
emocji, wśród zgromadzonych osób.
Imprezie towarzyszyły liczne gry, zabawy oraz warsztaty tańca break dance, które poprowadzili tancerze z "Akademii Tańca".
/mb/
Zobacz video: Wielki Piknik Rodzinny w buskim Smerfusiu

"Wielki Piknik Rodzinny w buskim Smerfusiu" dostępny będzie w wersji DVD
Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt: Realnet - Sklep komputerowy, ul. Batorego 4, Busko-Zdrój tel. 41 378 17 27, kom 600 785 785 (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14) lub 604 509 169.
|
|
|