Uroczystość otwarcia Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie...Zespół Dżem śpiewa "W życiu są tylko piękne chwile...", jeżeli to jest prawda, to w Pińczowie dzisiaj jest właśnie taka chwila - takimi słowami rozpoczął uroczystość Zbigniew
Kierkowski - Starosta Pińczowski. - Jest to bardzo ważny moment w historii naszego miasta - dodał Włodzimierz Badurak - Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów
Dzięki determinacji oraz zaangażowaniu, wspartym życzliwością wielu
ludzi i instytucji mieszkańcy powiatu pińczowskiego wreszcie doczekali
się hali widowiskowo-sportowej. Jest to nasz wspólny sukces władz
powiatu i gminy, radych minionej i obecnej kadencji oraz mieszkańców w
budowaniu naszego wspólnego dobra. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że
dzisiejszy dzień jest szczególnym świętem dla nas wszystkich. Wierzę ze oddany dzisiaj do użytku nowoczesny obiekt sportowy przyczyni się do dalszego rozwoju zarówno samego Pińczowa, jak i całego powiatu. - mówił
Zbigniew
Kierkowski - Starosta Pińczowski.
Burmistrz Pińczowa wraz ze Starostą Pińczowskim podziękowali wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania
nowego obiektu oraz wręczyli grawertony i pamiątkowe statuetki.
Uroczystość poprowadzili Wojciech Jurewicz i Marcin Błach - aktorzy
Teatru Ciut Frapującego.
Podczas uroczystości głos zabrał również Adam Jarubas - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego złożył życzenia i przekazał siatkę pełną piłek, a także obiecał zwiększenie dofinansowania unijnego do 60%.