Przedszkolaki obdarowały życzeniami swoich rodziców (foto)
2014-06-03 12:26:13

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Busku-Zdroju i filii w Dobrowodzie "Kraina Przedszkolaka" 26 maja przedstawieniem artystycznym "Kochajcie nas" podziękowały rodzicom za trud wychowania.


Występy młodych artystów odbyły się w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Jako pierwsze przed publicznością zatańczyły„świętokrzyskie czarownice".

dzien_dziecka_npnr2028.jpg

dzien_dziecka_npnr2093.jpg

dzien_dziecka_npnr2008.jpg

dzien_dziecka_npnr2073.jpg

Dzieci ubrane w kolorowe stroje radośnie śpiewały i tańczyły. Ciepłe przyjęcie publiczności, gromkie brawa zachęciły młodych artystów, trema odeszła, a na twarzach pojawił się uśmiech.

Rodzice nie kryli dumy z pociech i nagrywali występy swoich dzieci. Ze wzruszeniem słuchali słów piosenek o tym, że tata przed wszystkim obroni, zagra w piłkę, a mama przytuli, nakarmi i opowie bajkę.

dzien_dziecka_npnr2118.jpg

dzien_dziecka_npnr2053.jpg

dzien_dziecka_npnr2049.jpg

dzien_dziecka_npnr2015.jpg

Radość dzieci udzieliła się wszystkim. Życzenia dla mam i tatusiów płynęły prosto z serc.

Na zakończenie programu burmistrz Waldemar Sikora, który był gościem przedszkolaków obdarował dzieciaki cukierkami i pochwalił za wspaniały występ, gratulując rodzicom tak zdolnych pociech.

Tekst EHR / UMiG w Busku-Zdroju










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16887