Starosta Buski, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Busku-Zdroju mają zaszczyt zaprosić na Otwarty Konkurs Wędkarski z okazji Dnia Dziecka dla dzieci do lat 15.
Starosta Buski, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Koło
Polskiego Związku Wędkarskiego w Busku - Zdroju mają zaszczyt zaprosić
na Otwarty Konkurs Wędkarski z okazji Dnia Dziecka dla dzieci do lat
15.

Konkurs odbędzie się w dniu:
31 maja 2014r. od godz. 14.30 na zbiorniku „Łowiska” w Busku- Zdroju.
Dla wszystkich
uczestników nagrody!!! Po zawodach poczęstunek, ognisko z pieczeniem
kiełbaski.
Nie
wymagane jest posiadanie legitymacji wędkarskiej.