Dzień dziecka razem z BSCK (foto)
2014-06-02 10:12:29

31 maja 2014 r. na terenach zielonych przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.


Na placu przed Buskim Samorządowym Centrum
Kultury powstała wioska dziecięca. Dobrą zabawę zapewniły występy
kuglarzy połączone z nauką żonglowania i chodzenia na szczudłach.
Wspólnie z dziećmi artyści puszczali ogromne bańki mydlane.

dzien_dziecka_bsck030.jpg

dzien_dziecka_bsck033.jpg


Na scenie letniej BSCK odbył się spektakl "O księżniczce Różyczce".
Towarzystwa dzieciom dotrzymywał Koziołek Matołek z pobliskiego
Pacanowa oraz Mim Piąteczka.

Natomiast dzięki atrakcji malowania twarzy,
każde dziecko mogło stać się na chwilę ulubionym zwierzątkiem,
albo postacią z bajki.

dzien_dziecka_bsck015.jpg

dzien_dziecka_bsck001.jpg

W dziecięcej wiosce zagościli również
strażacy, każdy miał okazję zrobić sobie zdjęcie w strażackim wozie lub
w dawnych pojazdach.
 
/red/












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16866