Szkolenie antyterrorystyczne w SG Nr 1 w Busku-Zdroju
2014-05-28 11:15:36

Uczniowie Samorządowego Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju w dniu 17.05.2014r., jako pierwsi gimnazjaliści w Polsce zostali zaproszeni do udziału w szkoleniu antyterrorystycznym w ramach projektu "Bezpieczna Szkoła" organizowanego przez Niepubliczne Technikum Zawodowe ZDZ w Busku-Zdroju.


Szkolenie to przeprowadził krajowy szef instruktorów Krav Maga w Polsce pan Tomasz Adamczyk przy współudziale pana Andrzeja Marczaka, szefa kieleckiego oddziału szkolenia Krav Maga z międzynarodową grupą szkolących się antyterrorystów z Hiszpanii, Anglii, Norwegii, Czech i Polski.

szkolenie_antyterrorysci001.jpg

szkolenie_antyterrorysci002.jpg

szkolenie_antyterrorysci003.jpg

szkolenie_antyterrorysci004.jpg

szkolenie_antyterrorysci005.jpg

szkolenie_antyterrorysci006.jpg

szkolenie_antyterrorysci008.jpg

Uczniowie nasi z ogromnym zaangażowaniem
brali udział w teoretycznych i praktycznych zajęciach, podczas których
ćwiczyli różne warianty minimalizujące zagrożenie i ratujące życie
podczas ataku terrorystycznego.

Dzięki fachowym i ciekawym zajęciom z
dużą liczbą pomocy militarnych pan Tomasz Adamczyk zachęcił naszych
uczniów do dalszej edukacji w tym kierunków oraz uświadomił wagę tego
rzadkiego zawodu.

szkolenie_antyterrorysci009.jpg

szkolenie_antyterrorysci010.jpg


szkolenie_antyterrorysci014.jpg

szkolenie_antyterrorysci015.jpg

szkolenie_antyterrorysci022.jpg

szkolenie_antyterrorysci024.jpg

Dziękujemy panu dyrektorowi mgr Andrzejowi Skuberze za umożliwienie
udziału młodzieży w tego typu zajęciach oraz pani Monice Bróg i panu
Jackowi Gutowskiemu za opiekę podczas zajęć.

/SG Nr 1 w Busku-Zdroju/











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16833