Konkurs Omnibus SKOK 'Jaworzno'
2014-05-26 11:20:32

W dniu 15 maja 2014 roku w Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Pińczowie uczniowie szkoły uczestniczyli w III edycji konkursu Omnibus SKOK "Jaworzno".


Organizatorem z ramienia szkoły był Pan Dariusz Pikulski, a zawodnikom kibicowali Dyrektor szkoły Pan Sławomir Spaczyński, wice Dyrektor Pani Hanna Marszalik – Mitka, pedagog szkolny Pani Aleksandra  Sokołowska oraz przedstawiciele SKOK "Jaworzno"  Paulina Głuszek i Paulina Mucha.

W konkursie wzięło udział ponad 50 gimnazjalistów. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat zagadnień związanych z działalnością SKOK "Jaworzno".

Jury konkursowe po burzliwych naradach wyłoniło zwycięzców konkursu. Zostali nimi:
I miejsce – Aneta Zachariasz
II miejsce – Anna Królikowska
III miejsce – Klaudia Adamczyk

Przyznano również trzy wyróżnienia dla: Katarzyna Gałczyńska, Julia Chojnowska, Jakub Wojciechowski.

Szczęsliwcy otrzymali bardzo cenne, a zarazem  praktyczne nagrody. Były to tablet, zestaw głosników, zestaw słuchawkowy, pendrive. Każdy uczestnik konkursu otrzymał certyfikat oraz zestaw upominkowy.

Nagrody w konkursie ufundował Zarzad SKOK "Jaworzno". Zwycięzcom gratulujemy sukcesu. Mamy także nadzieję,że spotkamy sie już za rok na kolejnej edycji konkursu Omnibus SKOK "Jaworzno".



/Paulina Głuszek/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16820