Konkurs Omnibus SKOK 'Jaworzno' 2014-05-26 11:20:32
W dniu 15 maja 2014 roku w Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Pińczowie uczniowie szkoły uczestniczyli w III edycji konkursu Omnibus SKOK "Jaworzno".
Organizatorem z ramienia szkoły był Pan Dariusz Pikulski, a zawodnikom kibicowali Dyrektor szkoły Pan Sławomir Spaczyński, wice Dyrektor Pani Hanna Marszalik – Mitka, pedagog szkolny Pani Aleksandra Sokołowska oraz przedstawiciele SKOK "Jaworzno" Paulina Głuszek i Paulina Mucha.
W konkursie wzięło udział ponad 50 gimnazjalistów. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat zagadnień związanych z działalnością SKOK "Jaworzno".
Jury konkursowe po burzliwych naradach wyłoniło zwycięzców konkursu. Zostali nimi: I miejsce – Aneta Zachariasz II miejsce – Anna Królikowska III miejsce – Klaudia Adamczyk
Przyznano również trzy wyróżnienia dla: Katarzyna Gałczyńska, Julia Chojnowska, Jakub Wojciechowski.
Szczęsliwcy otrzymali bardzo cenne, a zarazem praktyczne nagrody. Były to tablet, zestaw głosników, zestaw słuchawkowy, pendrive. Każdy uczestnik konkursu otrzymał certyfikat oraz zestaw upominkowy.
Nagrody w konkursie ufundował Zarzad SKOK "Jaworzno". Zwycięzcom gratulujemy sukcesu. Mamy także nadzieję,że spotkamy sie już za rok na kolejnej edycji konkursu Omnibus SKOK "Jaworzno".
/Paulina Głuszek/
|
|
|