Michał Smelcerz drugi w I Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym
2014-05-23 15:08:10
Dobry występ zaliczył zawodnik ULKS Włoszczowice, podopieczny trenera Grzegorza Woźniczko. Michał Smelcerz występem w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym rozegranym 10 maja na torach Stelli Kielce potwierdził swoją rosnącą dyspozycję.
Zawody zgromadziły 115 zawodników z klubów z południa Polski oraz gościnne z Ukrainy. Michał wystrzelał 1148 pkt. co dało mu w końcowej klasyfikacji II miejsce za Patrykiem Gołąbczakiem z Boruty Zgierz. Na dystansie 50 metrów Michał uzyskał życiówkę 309 pkt.
Źródło: pinczow.pl
|