Kradli listwy samochodowe
2014-05-23 14:33:22

Jędrzejowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież listew samochodowych. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę nawet do lat 5 pozbawienia wolności.


W niedzielną noc nieznani wówczas sprawcy ukradli z trzech pojazdów osobowych zaparkowanych m. in. na terenie miasta oraz pobliskiej miejscowości listwy samochodowe.

listwy_samochodowe.jpg

Straty spowodowane działalnością złodziei zostały wycenione na blisko 2 tysiące złotych. Dzięki drobiazgowej pracy jędrzejowskich kryminalnych sprawcy zostali ustaleni i zatrzymani. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy gminy Jędrzejów w wieku 21 i 23 lata.

listwy_samochodowe1.jpg

Na terenie posesji starszego z nich policjanci znaleźli i zabezpieczyli skradzione mienie. Złodzieje trafili do policyjnej celi. Dziś będą składać wyjaśnienia. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KPP w Jędrzejowie




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16806