Rok 2014 to już ósmy rok z rzędu kiedy Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach ogłasza laureatów konkursu na najlepsze innowacje w województwie świętokrzyskim. To równocześnie trzeci rok kiedy w konkursie tym oceniana jest innowacyjna inwestycja samorządowa.
Jest nam niezwykle miło powiadomić, iż w roku bieżącym w kategorii innowacyjna inwestycja samorządowa statuetka Nowatora 2013 przypadła Gminie Solec-Zdrój.
Kapituła konkursowa doceniła i uznała za godny tej nagrody zrealizowany w formule koncesji na roboty budowlane projekt pn.”Kompleks mineralnych basenów w Solcu-Zdroju.”


Uroczyste wręczenie statuetki miało miejsce 16 maja br. w Kieleckim
Centrum Kultury. To honorowe, bardzo prestiżowe wyróżnienie niewątpliwie
jest chlubą Gminy.
(bs)