Koncert gitarowy w BSCK
2014-05-21 11:14:42

W najbliższy czwartek, 22 maja 2014 o godz. 17.00 w Sali Kameralnej 204 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, odbędzie się koncert gitarowy Samba, Bossa nova. Zaprezentuje się duo gitarowe Tomasz Grzybowski i Filip Tuz. Wstęp wolny!


Usłyszymy muzykę gorącej Brazylii, piosenki Toma Jobima i Cole'a Portera. Ta muzyczna prezentacja będzie połączona ze słowem na temat muzyki latynoamerykańskiej.

samba_koncert.jpg

Koncert organizuje Szkoła Muzyczna I Stopnia, która jest dumna z tego, że Ci dwaj znani i uwielbiani muzycy prowadzą w Busku klasy gitary klasycznej.

Serdecznie zapraszamy!


Źródło: BSCK





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16790