Koncert gitarowy w BSCK 2014-05-21 11:14:42
W najbliższy czwartek, 22 maja 2014 o godz. 17.00 w Sali Kameralnej 204 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, odbędzie się koncert gitarowy Samba, Bossa nova. Zaprezentuje się duo gitarowe Tomasz Grzybowski i Filip Tuz. Wstęp wolny!
Usłyszymy muzykę gorącej Brazylii, piosenki Toma Jobima i Cole'a Portera. Ta muzyczna prezentacja będzie połączona ze słowem na temat muzyki latynoamerykańskiej.
Koncert organizuje Szkoła Muzyczna I Stopnia, która jest dumna z tego, że Ci dwaj znani i uwielbiani muzycy prowadzą w Busku klasy gitary klasycznej.
Serdecznie zapraszamy!
Źródło: BSCK
|
|
|