Kradli rury
2014-05-20 14:05:11

Jędrzejowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież rur wodociągowych. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.


Wszystko działo się w pod koniec kwietnia i początkiem maja. W jednej z miejscowości w gminie Nagłowice nieznani wówczas sprawcy ukradli rury wodociągowe.

Skrupulatna praca jędrzejowskich kryminalnych doprowadziła do ustalenia i zatrzymania w tej sprawie dwóch mężczyzn w wieku 32 i 57 lat. Stróże prawa odnaleźli część ze skradzionych przedmiotów, które ukryte były w lesie. Właściciel wartość strat wycenił na blisko 5 tysięcy złotych. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnej celi. Dziś będą składać wyjaśnienia.
Za kradzież kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Jędrzejowie




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16780