FESTIWAL ZIELONO MI
2014-05-20 12:37:04

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Bł. Ks. Józefa Pawłowskiego w Pińczowie oraz Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” zapraszają wszystkich miłośników twórczości Agnieszki Osieckiej na II Wojewódzki Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży z Innymi Potrzebami Edukacyjnymi „ZIELONO MI”.


zielono_mi.jpg

Festiwal odbędzie się 23 maja 2014 roku, o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

/PSCK/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16776