Spektakl pt. 'Jaś i fasolowe drzewo'
2014-05-20 12:13:40

W piątek, 09.05.2014 roku artyści z Teatru ART-RE z Krakowa zaprezentowali dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Busku-Zdroju oraz Szkoły Podstawowej w Zbludowicach spektakl pt. "Jaś i fasolowe drzewo".


Spektakl to nie tylko doskonała zabawa, ale także edukacja najmłodszych. Uczy, że zdrowie, miłość i rodzina są ważniejsze niż bogactwo.

spektakl_jas.jpg

spektakl_jas1.jpg

Piękna scenografia, kolorowe stroje oraz wspaniała gra aktorska sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem oglądały sceniczne wydarzenia nagradzając aktorów brawami. Spektakl przybliżył dzieciom atmosferę wsi. Zapoznały się ze zwierzętami domowymi, rodzajami zbóż oraz warzyw.

Opr. D. M / www.biblioteka.busko.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16772