Uczniowie 'Staszica' - najsympatyczniejsi maturzyści powiatu pińczowskiego
2014-05-17 13:21:47

Tytuł najsympatyczniejszej klasy maturalnej w powiecie pińczowskim zdobyła klasa z pińczowskiego "Staszica". Uczniowie dwóch Oddziałów - 4TE (technikum ekonomiczne) oraz 4TH (technikum handlowe) przy Zespole Szkół Zawodowych imienia Stanisława Staszica w Pińczowie zostali laureatami konkursu internetowego i 9 maja odebrali nagrodę.


Uczniowie  zostali zaproszeni na uroczyste przyjęcie, podczas którego spotkali się  z  pedagogami i przedstawicielami Starostwa Powiatowego – fundatora nagrody.

maturzysci_pinczow_nagroda004.JPG 

maturzysci_pinczow_nagroda005.JPG 

maturzysci_pinczow_nagroda006.JPG 

Uczniami klas – laureatek są:  4TE - Paulina Gzyl, Sylwia Kucybała, Damian Lasia, Mikołaj Lenczowski, Agnieszka Markiewicz, Izabela Nogacka, Katarzyna Sadowska, Klaudia Sierpień; 4TH - Aleksandra Badurak, Małgorzata Gil, Sylwia Kokot, Rafał Kucybała, Anna Kudełko, Urszula Kuk, Malwina Lisikiewicz, Klaudia Piękoś, Damian Szostak, Anna Wojtaś.

maturzysci_pinczow_nagroda001.JPG

maturzysci_pinczow_nagroda002.JPG

maturzysci_pinczow_nagroda003.JPG
 

W uroczystym obiedzie uczestniczyli: wicestarosta Marek Omasta, sekretarz Starostwa Powiatowego Wioletta Usnarska, dyrektor "Staszica” Tadeusz Niewygoda i wychowawczyni klasy 4TE / 4TH-  Magdalena Pikul. Fundatorami nagrody byli Zbigniew Kierkowski – starosta powiatu pińczowskiego i biuro posła do Parlamentu Europejskiego. Młodzież z sympatią wspominała lata spędzone w pińczowskim „Staszicu”, polecając naukę w tej szkole ponadgimnazjalnej przygotowującej do wielu zawodów.










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16758