Kolektory słoneczne 2014-05-17 11:42:10
12 maja 2014 roku w Urzędzie Miejskim w Pińczowie odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów z przedstawicielami firm: Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe "WIKTOR" Sp.j. oraz "ECO-TEAM" Spółka z o.o. Spółka Komandytowa wykonującymi instalacje kolektorów słonecznych na terenie gminy Pińczów.
Podczas spotkania podpisano umowę dotyczącą zadania pod nazwą: Instalacja kolektorów słonecznych w ramach projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego” – ROBOTY NA TERENIE GMINY PIŃCZÓW.
Zadanie stanowiące przedmiot zamówienia będzie współfinansowane ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach zadania pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego".
Umowa obejmuje zaprojektowanie i budowę 776 instalacji solarnych dla budynków mieszkalnych na terenie gminy Pińczów na łączną kwotę brutto 7 370 724, 45 zł.
Po 22 maja 2014 roku rozpocznie się podpisywanie umów z mieszkańcami, którzy uprzednio złożyli prawidłowo wypełniony wniosek, po czym lista chętnych zostanie przekazana wykonawcy.
Zwracamy się z prośbą o poinformowanie o wszelkich zmianach (tytuł własności, adres zamieszkania, numer telefonu, typ kolektora). Montaż kolektorów rozpocznie się w lipcu 2014 i potrwa do końca roku 2015.
Swoje podpisy złożyli: Piotr Machalewski z firmy „WIKTOR”, Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak oraz Skarbnik Gminy Mirosława Wiśniewska.
Źródło: pinczow.com.pl
|
|
|