II RABA BLUES
2014-05-17 11:05:27

Klub Wodny "Nida" PTTK Busko-Zdrój zaprasza 14 czerwca 2014 r. na spływ kajakowy Rab± na odcinku Dobczyce - Chodenice "II Raba Blues".


Koszt 35zł. obejmuje plac w kajaku + dojazd z Bochni do Dobczyc na miejsce wodowania Z okazji spływu zrobione zostały koszulki w cenie 20zł. Przy zgłoszeniu trzeba podać rozmiar.

Nocleg przed i po spływie w Bochni - tradycyjnie w stodole, w której do dzi¶ znajduje się piła, któr± panów cięli. Zgłoszenia do 20 maja. Komandor: Andrzej Mucha - KW Nida.

¬ródło:busko.pttk.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16755