Ubiegły weekend upłynął pod znakiem zlotu motocyklowego RED ZONE zorganizowanego przez Klub motocyklowy Reapers of Life MC Busko-Zdrój.
Wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Busko-Zdrój Klub motocyklowy Reapers of Life MC Busko-Zdrój postanowił powitać wakacje w klimacie dobrej zabawy i dobrej muzyki.





W piątek wystąpili: The Throopers, Opium, Kołtun, Arthemore, Thy Disease. W sobotę na scenie zobaczyliśmy: The Way, Jack Crusher, Krasher, Steel Velvet, AlcoholicA. O godzinie 12 w sobotę ruszyła parada motocyklowa drogami Ponidzia - około 30 km.
W trakcie zlotu można było zobaczyć wspaniałe motocykle, wziąć udział w konkursach, zabawach.
Zapraszamy do obejrzenia video relacji z parady motocykli:

Kliknij i oglądaj