ZLOT MOTOCYKLOWY RED ZONE 2014 (foto/video)
2014-06-25 10:11:37

Ubiegły weekend upłynął pod znakiem zlotu motocyklowego RED ZONE zorganizowanego przez Klub motocyklowy Reapers of Life MC Busko-Zdrój.


Wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Busko-Zdrój Klub motocyklowy Reapers of Life MC Busko-Zdrój postanowił powitać wakacje w klimacie dobrej zabawy i dobrej muzyki.

zlot_radzanow2014.jpg

radzanow_zlot_moto003.jpg

radzanow_zlot_moto005.jpg

radzanow_zlot_moto007.jpg

zlot_motocyklowy2.jpg

zlot_motocyklowy.jpg

W piątek wystąpili: The Throopers, Opium, Kołtun, Arthemore, Thy Disease. W sobotę na scenie zobaczyliśmy: The Way, Jack Crusher, Krasher, Steel Velvet, AlcoholicA. O godzinie 12 w sobotę ruszyła parada motocyklowa drogami Ponidzia - około 30 km.

W trakcie zlotu  można było zobaczyć wspaniałe motocykle, wziąć udział w konkursach, zabawach.

 

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z parady motocykli:

 zlot_radzanow2014_parada_video.jpg
Kliknij i oglądaj


























https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16741