Wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie pomagają Łukaszowi
2014-05-14 11:33:14

Wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie włączyli się w akcję zbiórki plastikowych nakrętek na zakup pompy insulinowej dla Łukasza, ucznia Gimnazjum w Podgajach.

Akcja miała przede wszystkim wymiar charytatywny - pomoc Łukaszowi, ale także ekologiczny- recykling plastikowych nakrętek. Uczniowie odpowiedzialni byli za przygotowanie plakatów informacyjnych, ustawienie pojemników na terenie Ośrodka oraz za systematyczne zbieranie i pakowanie nakrętek.

bronina_nakretki_dla_lukasza001.jpg 

bronina_nakretki_dla_lukasza002.jpg 

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich uczniów, ich rodzin, znajomych, pracowników Ośrodka.

Finał przeprowadzonej akcji zaskoczył wszystkich – siedem 100 litrowych worków – ale to nic w porównaniu z tym co pozostało i zrodziło się w sercach wszystkich zaangażowanych w zbiórkę. WARTO POMAGAĆ!!!

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16723