Busko: Pijany kierowca wjechał do rowu
2014-05-09 10:48:00

Wczoraj, 8 maja 2014 r., około godz. 21.50, naprzeciw stacji paliw Lotos w Busku-Zdroju, kierowca pojazdu marki Volkswagen Passat - mieszkaniec gminy Stopnica wjechał do przydrożnego rowu.


"Kierujący Pasatem jadąc od strony Buska-Zdroju, w kierunku Stopnicy, najprawdopodobniej na widok policjantów, którzy stali w pobliżu Stacji Lotos, chciał zawrócić na placu naprzeciwko. Nie wyrobił się na zakręcie, samochód zawisł na mostku. Policjanci zainteresowali się zdarzeniem, podjechali, po czym okazało się, że kierowca miał około 4 promili alkoholu w organizmie" - mówi Tomasz Piwowarski, oficer prasowy buskiej policji.

wypadek_busko2.JPG

wypadek_busko111.JPG

wypadek_busko.JPG

Razem z pijanym kierowcą Volkswagena podróżowało 6-letnie dziecko. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny.

/mb/















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16703