Busko: Pijany kierowca wjechał do rowu 2014-05-09 10:48:00
Wczoraj, 8 maja 2014 r., około godz. 21.50, naprzeciw stacji paliw Lotos w Busku-Zdroju, kierowca pojazdu marki Volkswagen Passat - mieszkaniec gminy Stopnica wjechał do przydrożnego rowu.
"Kierujący Pasatem jadąc od strony Buska-Zdroju, w kierunku Stopnicy, najprawdopodobniej na widok policjantów, którzy stali w pobliżu Stacji Lotos, chciał zawrócić na placu naprzeciwko. Nie wyrobił się na zakręcie, samochód zawisł na mostku. Policjanci zainteresowali się zdarzeniem, podjechali, po czym okazało się, że kierowca miał około 4 promili alkoholu w organizmie" - mówi Tomasz Piwowarski, oficer prasowy buskiej policji.
Razem z pijanym kierowcą Volkswagena podróżowało 6-letnie dziecko. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny.
/mb/
|
|
|