Trwa kampania wyborcza. Dziś, 8 maja 2014 r., Busko-Zdrój odwiedzili kandydaci Ruchu Narodowego w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Robert Winnicki, Jerzy Kenig i Małgorzata Jedynak rozpoczęli objazdową kampanię po Województwie Świętokrzyskim, w pierwszej kolejności odwiedzili Morawicę.
W samo południe kandydaci Ruchu Narodowego przyjechali do Buska-Zdroju.
Spotkanie odbyło się na skrzyżowaniu ul. 1 Maja i ul. Mickiewicza, przy
pomniku chwalącym Armię Czerwoną.
Kandydaci odwiedzą jeszcze wiele miast powiatowych oraz gminnych Województwa
Świętokrzyskiego - dziś o godz. 16.15 odbędzie się spotkanie na Pl. Wolności w Pińczowie, a godz. 18.00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Kandydaci do Europarlamentu będą
rozdawać ulotki, rozmawiać z mieszkańcami oraz promować Ruch Narodowy.
Zobacz video "Kandydaci Ruchu Narodowego do Europarlamentu w Busku-Zdroju"
/mb/