IX Magnoliowy Dzień Wiosny z policjantami
2014-05-08 11:17:44

Wczoraj na placu obok budynku Urzędu Gminy w Solcu-Zdroju odbył się festyn "IX Magnoliowy Dzień Wiosny". W przedsięwzięciu uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju oraz Komisariatu Policji w Solcu-Zdroju, którzy czuwali nad bezpieczeństwem i przygotowali szereg atrakcji.



Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dla licznie przybyłej
młodzieży oraz dzieci, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.
Również policjanci czuwający nad bezpieczeństwem uczestników spotkania,
zorganizowali pokaz sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie.
Dzieci i ich opiekunowie mogli zapoznać się z wyposażeniem policyjnego
radiowozu, czy też zobaczyć łódź wykorzystywaną do patrolowania
zbiorników wodnych.

festyn_solec.jpg

festyn_solec1.jpg

festyn_solec2.jpg

festyn_solec3.jpg

festyn_solec4.jpg

Dzieci mogły założyć elementy wyposażenia służącego do zabezpieczenia imprez masowych oraz sfotografować się w nim. Największym zainteresowaniem zgromadzonych cieszyły się motocykle, będące na wyposażeniu funkcjonariuszy buskiej „drogówki”. Podczas trwania festynu, policjanci rozmawiali z młodzieżą na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz odpowiadali na pytania związane z codzienną służbą.

Opr. TP
Źródło: KPP w Busku-Zdroju








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16696