Sezon letni rozpoczęty 2014-05-07 14:53:07
W dniach 26-27 kwietnia 2014r na torach łuczniczych Stelli Kielce odbyły się zawody łucznicze rozpoczynające letni sezon. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy ULKS Włoszczowice zdobywając 12 medali: 3 złote, 4 srebrne i 5 brązowych.
W zawodach Otwarcia Letniego Sezonu Łuczniczego startowało 102 zawodników z 8 klubów: Olimpia Suchedniów, Stella Kielce, Karima Prząsław, ŁKS Radom, Agros Zamość, Mąchocice Scholasteria, Grot Bodzentyn i ULKS Włoszczowice.
Złoto zdobyli: Rafał Wójcik, Szymon Czechowski i Julia Cieśla Srebro: Jakub Długosz, Paweł Wójcik, Justyna Lech, Tomasz Jaros Brąz: Natalia Lasak, Karol Parlicki, Eliza Starula, Kamil Kubicki i Michał Smelcerz
Źródło: pinczow.pl
|
|
|