Prezentacja zespołów muzycznych działających przy GCK
2014-05-07 11:05:37
W dniu 23 kwietnia br. zespoły młodzieżowe: 'Milion Decybeli' oraz 'Power Trio' działające przy Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju rozpoczęły mini trasę koncertową.
Pierwszym z cyklu wiosennych koncertów naszej młodzieży był występ w Sanatorium „Świt” w Solcu-Zdroju. Występ bardzo się podobał, artyści zostali nagrodzeni owacjami na stojąco.
Następny koncert zaplanowany został na 11 maja na godz. 15.00 w Sanatorium „Marconi” w Busku-Zdroju. W imieniu młodzieży z zespołów muzycznych dziękujemy za zaproszenie.
Żródło: solec-zdroj.eu
|