Prezentacja zespołów muzycznych działających przy GCK
2014-05-07 11:05:37

W dniu 23 kwietnia br. zespoły młodzieżowe: 'Milion Decybeli' oraz 'Power Trio' działające przy Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju rozpoczęły mini trasę koncertową.


Pierwszym z cyklu wiosennych koncertów naszej młodzieży był występ w Sanatorium „Świt” w Solcu-Zdroju.  Występ bardzo się podobał, artyści zostali nagrodzeni owacjami na stojąco. 

solec.JPG

solec1.JPG

Następny koncert zaplanowany został na 11 maja na godz. 15.00  w Sanatorium „Marconi” w Busku-Zdroju. W imieniu młodzieży z zespołów muzycznych dziękujemy za zaproszenie.



Żródło: solec-zdroj.eu







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16688