Uroczyste pożegnanie pracownika KPP w Pińczowie
2014-05-07 10:17:56

W środę w sali narad Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika naszej jednostki.


W minioną środę w sali narad odbyło się uroczyste pożegnanie pracownika Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie Jerzego Janowskiego, który przez ostatnie siedem lat pracował na stanowisku technika Zespołu Łączności i Informatyki.



policja_pinczow_1.jpg

W latach 1983-2003  Jerzy Janowski jako policjant zasilał również szeregi pińczowskiej policji. Podziękowania za trud włożony w długoletnią pracę na ręce Jerzego Janowskiego złożył Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach oraz kadra kierownicza pińczowskiej Policji.

opr. I.B
Źródło: KPP w Pińczowie







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16685