27 kwietnia 2014 r odbyło się posiedzenie Federacji Stowarzyszenia Służb Mundurowych powiatu buskiego. W trakcie zebrania dokonano zmian w składzie Zarządu.
Prezesem Federacji wybrany został płk. rez. Stanisław Kozioł (Związek Żołnierzy Wojska Polskiego)
Zastępcami Prezesa zostali:
- aspirant sztabowy w st. spocz. Tadeusz Wożniak (Związek Emerytów Policyjnych )
- mł. aspirant. w st. spocz. Grzegorz Jankowski (Związek Emerytów i Rencistów Straży Pożarnych.).
Sekretarzem Zarządu wybrano por. Mariusza Żabińskiego, (Związek Żołnierzy Wojska Polskiego);
Członkiem Zarządu został kpt. w st. spocz. Władysław Olszowy (Stowarzyszenie Emerytów Policyjnych).
Zarząd ustalił, że jednym z najważniejszych zadań będzie doprowadzenie do aktywnego współdziałania skupionych w Federacji organizacji wokół programu Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych .
W połowie maja zaplanowano kolejne zebranie poświęconego sprawom organizacyjnym
/BFS M/