Zmiany w Buskiej Federacji Stowarzyszenia Służb Mundurowych
2014-05-04 12:09:15

27 kwietnia 2014 r odbyło się posiedzenie Federacji Stowarzyszenia Służb Mundurowych powiatu buskiego. W trakcie zebrania dokonano zmian w składzie Zarządu.


Prezesem  Federacji  wybrany został płk. rez. Stanisław  Kozioł (Związek  Żołnierzy Wojska Polskiego)

Zastępcami Prezesa zostali:
- aspirant sztabowy w st. spocz. Tadeusz Wożniak (Związek Emerytów Policyjnych )
- mł. aspirant. w st. spocz. Grzegorz Jankowski  (Związek Emerytów i Rencistów  Straży Pożarnych.).

bfssm.jpg


Sekretarzem Zarządu wybrano por. Mariusza Żabińskiego, (Związek Żołnierzy Wojska Polskiego);
Członkiem Zarządu został kpt. w st. spocz. Władysław Olszowy (Stowarzyszenie Emerytów Policyjnych).

Zarząd ustalił, że jednym z najważniejszych zadań będzie doprowadzenie do aktywnego współdziałania skupionych w Federacji organizacji wokół programu Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych .

W połowie maja zaplanowano kolejne zebranie poświęconego sprawom organizacyjnym

/BFS M/

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16672