
Pierwsze miejsce w XIII edycji konkursu na najlepszą stroną WWW zajął Daniel Grzyb z Samorządowego Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju, drugie miejsce - Szymon Kumoń z Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju, zaś trzecie - Wiktor Kowalik z Gimnazjum Nr 2 im. batalionów Chłopskich w Ratajach Słupskich.
Nagrodę internautów otrzymał Patryk Duda z Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju. Wyróżnienie
otrzymali Piotr Kosztowniak z Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w
Busku-Zdroju oraz Szymon Ciba z Samorządowego Gimnazjum Nr 2 w
ZPO Nr 1 w Busku-Zdroju.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Zobacz video "Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą stronę WWW w buskim mechaniku"