60 sztuk drzew nasadzonych zostało przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju.
Akcja uporządkowania
zieleni przy ulicy Kusocińskiego, na odcinku wzdłuż stadionu miejskiego,
dobiegła końca. W miejsce obumarłych drzew oraz tych, które stanowiły
zagrożenie dla ludzi i ich mienia, nasadzono łącznie 60 sztuk nowych
drzewek: 20 lip i 40 klonów. Nasadzeń, jeszcze przed świętami Wielkiej
Nocy dokonał Zakład Usług Komunalnych - jednostka organizacyjna gminy.
Ulica Kusocińskiego
stała się bezpieczniejsza zarówno dla mieszkańców jak i spacerujących tą
drogą kuracjuszy. Akcja nasadzenia nowych drzewek wpłynęła też na
estetykę ulicy, która z racji bliskiego sąsiedztwa z parkiem zdrojowym
dodatkowo uatrakcyjnia część uzdrowiskową miasta
Źródło: UMiG w Busku-Zdroju
.