Zieleń dla miasta
2014-04-30 09:49:06

60 sztuk drzew nasadzonych zostało przy ulicy Kusocińskiego w Busku-Zdroju.


Akcja uporządkowania
zieleni przy ulicy Kusocińskiego, na odcinku wzdłuż stadionu miejskiego,
dobiegła końca. W miejsce obumarłych drzew oraz tych, które stanowiły
zagrożenie dla ludzi i ich mienia, nasadzono łącznie 60 sztuk nowych
drzewek: 20 lip i 40 klonów. Nasadzeń, jeszcze przed świętami Wielkiej
Nocy dokonał Zakład Usług Komunalnych - jednostka organizacyjna gminy.

zielen_dla_miasta.jpg

Ulica Kusocińskiego
stała się bezpieczniejsza zarówno dla mieszkańców jak i spacerujących tą
drogą kuracjuszy. Akcja nasadzenia nowych drzewek wpłynęła też na
estetykę ulicy, która z racji bliskiego sąsiedztwa z parkiem zdrojowym
dodatkowo uatrakcyjnia część uzdrowiskową miasta

Źródło: UMiG w Busku-Zdroju
.




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16659