Koncert Pamięci Jana Pawła II
2014-04-28 11:27:29

W dniu 25 kwietnia br., o godz. 18.00 w kościele św. Brata Alberta odbył się Koncert Pamięci Jana Pawła II.


Organizatorami koncertu byli: Burmistrz Miasta i Gminy Pan Waldemar Sikora, BSCK w Busku-Zdroju i Parafia p.w. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju. Wystąpili: Olgierd Łukaszewicz – recytacja oraz Miłosz Drogowski – wiolonczela.

parafia_alberta1.jpg

parafia_alberta.jpg

parafia_alberta2.jpg
/fot. www.tmb.busko.pl/

Przed koncertem wierni złożyli życzenia imieninowe Ks. prałatowi Markowi Podyma, Dziekanowi dekanatu w Busku –Zdroju.



Źródło: tmb.busko.pl









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16648