Koncert Pamięci Jana Pawła II 2014-04-28 11:27:29
W dniu 25 kwietnia br., o godz. 18.00 w kościele św. Brata Alberta odbył się Koncert Pamięci Jana Pawła II.
Organizatorami koncertu byli: Burmistrz Miasta i Gminy Pan Waldemar Sikora, BSCK w Busku-Zdroju i Parafia p.w. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju. Wystąpili: Olgierd Łukaszewicz – recytacja oraz Miłosz Drogowski – wiolonczela.
 /fot. www.tmb.busko.pl/
Przed koncertem wierni złożyli życzenia imieninowe Ks. prałatowi Markowi Podyma, Dziekanowi dekanatu w Busku –Zdroju.
Źródło: tmb.busko.pl
|
|
|