Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają do udziału w grze miejskiej, która rozpocznie się 2 maja od godz. 10.
Zgłoszenia:
- grupy zorganizowane – drogą mailową, mail: hgrbusko@op.pl do 30 kwietnia 2014
- osoby indywidualne – drogą mailową, mail: hgrbusko@op.pl do 30 kwietnia 2014 lub w dniu imprezy najpóźniej 30 minut przed planowanym startem
Więcej szczegółów:
- REGULAMIN
- KARTA ZGŁOSZENIOWA
Zobacz więcej: www.facebook.com/16promieni?fref=ts