W kręgu 16 płomieni - gra miejska
2014-04-26 10:38:57

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają do udziału w grze miejskiej, która rozpocznie się 2 maja od godz. 10.


 Zgłoszenia:
 - grupy zorganizowane – drogą mailową, mail: hgrbusko@op.pl do 30 kwietnia 2014
- osoby indywidualne – drogą mailową, mail: hgrbusko@op.pl do 30 kwietnia 2014 lub w dniu imprezy najpóźniej 30 minut przed planowanym startem

gra_miejska.jpg 

Więcej szczegółów:

- REGULAMIN

- KARTA ZGŁOSZENIOWA

Zobacz więcej: www.facebook.com/16promieni?fref=ts







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16644