60-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem poruszającym się w kierunku Buska na razie z niewiadomych powodów zjechała z drogi do rowu i uderzyła w betonowy przepust.
Z rozbitego auta ranną wyjmowali strażacy z JRG Busko i OSP Stopnica po odblokowaniu, zaklinowanych w wyniku uderzenia, drzwi pojazdu. Kobieta po opatrzeniu na miejscu przez ratowników pogotowia ratunkowego została zabrana do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj 23 kwietnia po godzinie 16 na drodze krajowej 73 w Smogorzowie. Z jakich powodów zaistniał ten wypadek ustalają policjanci z KPP Busko.
/Robert Gwóźdź/