Zderzenie z betonowym przepustem w Smogorzowie
2014-04-24 11:35:07

60-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem poruszającym się w kierunku Buska na razie z niewiadomych powodów zjechała z drogi do rowu i uderzyła w betonowy przepust.


Z rozbitego auta ranną wyjmowali strażacy z JRG Busko i OSP Stopnica po odblokowaniu, zaklinowanych w wyniku uderzenia, drzwi pojazdu. Kobieta po opatrzeniu na miejscu przez ratowników pogotowia ratunkowego została zabrana do szpitala.

wypadek_smogorzow001.JPG 

wypadek_smogorzow002.JPG 

Do zdarzenia doszło wczoraj 23 kwietnia po godzinie 16 na drodze krajowej 73 w Smogorzowie. Z jakich powodów zaistniał ten wypadek ustalają policjanci z KPP Busko.

/Robert Gwóźdź/











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16629