Vive Kielce w Winiarach (fotoreportaż)
2014-04-20 19:11:20

17 kwietnia 2014 r., podopiecznych z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Winiarach, odwiedzili Mistrzowie Polski w piłce ręcznej - zespół Vive Targi Kielce.


Spotkanie rozpoczął Piotr Zeljaś - Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Winiarach, który powitał wszystkich przybyłych gości, podopiecznych oraz opiekunów.

Sławomir Szmal w imieniu całej drużyny Vive Targi Kielce przekazał młodzieży trzynaście nowych rowerów, które ufundował sponsor klubu - Kompania Piwowarska.

winiary_vive_kielce006.jpg

winiary_vive_kielce020.jpg

Spotkanie uświetnił występ artystyczny podopiecznych z Placówki. Julen Aginagalde, Uros Zorman, Zeljko Musa, Venio Losert, oraz Denis
Buntić - zawodnicy z Vive Targi Kielce, wspólnie z młodzieżą
wybrali się na krótką wycieczkę rowerową po okolicy. W tym samym czasie
pozostali zawodnicy Vive Kielce, wzięli udział w meczu piłki nożnej z
reprezentacją Placówki.

winiary_vive_kielce019.jpg

winiary_vive_kielce048.jpg

winiary_vive_kielce001.jpg

Na zakończenie spotkania przygotowano poczęstunek z grilla. Podopieczni z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Winiarach, mogli porozmawia z zawodnikami, zebrać autografy i zrobić pamiątkową fotografię.


/mb/





















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16607