Vive Kielce w Winiarach (fotoreportaż) 2014-04-20 19:11:20
17 kwietnia 2014 r., podopiecznych z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Winiarach, odwiedzili Mistrzowie Polski w piłce ręcznej - zespół Vive Targi Kielce.
Spotkanie rozpoczął Piotr Zeljaś - Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Winiarach, który powitał wszystkich przybyłych gości, podopiecznych oraz opiekunów.
Sławomir Szmal w imieniu całej drużyny Vive Targi Kielce przekazał młodzieży trzynaście nowych rowerów, które ufundował sponsor klubu - Kompania Piwowarska.
Na zakończenie spotkania przygotowano poczęstunek z grilla. Podopieczni z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Winiarach, mogli porozmawia z zawodnikami, zebrać autografy i zrobić pamiątkową fotografię.
/mb/
|
|
|