Dni Otwarte dla Turystyki
2014-04-29 09:50:38

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na Dni Otwarte dla Turystyki w dniach 1-3 maja 2014r.


W programie:

1.05.2014r.  – Promocja „Słonecznego Szlaku”.
15.30 - 17.00 - Wypiek w Izbie Chleba w Parafii p.w. Św. Brata Alberta ul. Lipowa 1 w Busku-Zdroju


2.05 2014r. - Promocja „Słonecznego Szlaku”.

10:00 - Gra Miejska „W kręgu 16 promieni" zbiórka przed budynkiem Buskiego Centrum Kultury, al. Mickiewicza 22 - więcej

10.00 - 17.00 – Uzdrowiskowy Zakład Górniczy w Lesie Winiarskim udostępniony dla zwiedzających.

10.00 - 17.00 – Galeria „Imosowa Pecyna” w Nowym Folwarku udostępniona dla zwiedzających.

10.00 - 17.00 – Galeria Rzeźby i Malarstwa Bogdana Kowalczyka w Zwierzyńcu udostępniona dla zwiedzających.


Bezpłatne przejazdy do obiektów z parkingu przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury:

  • „Słonecznym Ekspresem” godz. 10:30 - ilość miejsc ograniczona,

  • busem - godz. 12:00,13:30,15:00 - ilość miejsc ograniczona

 
3.05.2014r. – Promocja „Słonecznego Szlaku”.
13.00 - 17.00 - Warsztaty w Pracowni Sztuki Rustykalnej Olgi Hnatyszak - Myśliwiec w Radzanowie 42. Bezpłatny przejazd do Radzanowa z parkingu przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury godz. 13.00 - ilość miejsc ograniczona.

15.00 - 17.00 - Kościółek p.w. Św. Leonarda w Busku-Zdroju udostępniony dla zwiedzających.


Źródło: busko.travel

 










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16605