Sparingami, które odbyły się w sobotę 12 kwietnia 2014,w Tarnowie pięściarze BMUKS "Ring" Busko Zdrój kontynuowali cykl przygotowań do IV Otwartych Gwardyjskich Mistrzostw Polski w Boksie Busko Zdrój 2014.
Zawodnicy pod opieką trenerów: Zdzisława Patality i Mariusza Dziury sparowali z zawodnikami klubów: "Tiger" Tarnów; "Boks" Ożarów; "Wisłok" Rzeszów; "Budo" Krosno.
Video ze sparingu
Trenerzy byli bardzo zadowoleni ze swoich podopiecznych co dobrze rokuje na udział w Mistrzostwach.
Najserdeczniejsze Życzenia od zawodników, trenerów i Zarządu dla wszystkich sportowców powiatu buskiego, sponsorów i sympatyków boksu z okazji Świąt Wielkiej Nocy przesyła BMUKS ,,RING” Busko- Zdrój.