17 kwietnia 2014r w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne.
Obecni byli Zarząd TPD, wieloletni sponsor Kazimierz Krzemiński oraz Pani dr Małgorzata Nieć-Dobrowolska
To wyjątkowe spotkanie rozpoczął zespół „Otwarte Serca” wprowadzając wszystkich w nastrój świąteczny. Po życzeniach skosztowano przepyszny żurek, który przygotowano dzięki uprzejmości rodziców i sponsorów. Uczestnicy otrzymali również paczki podarowane przez pana Kazimierza Krzemińskiego.

Uczestnicy i Kadra WTZ serdecznie dziękują sponsorom panu Kazimierzowi Krzemińskiemu – hurtownia KiM, pani Annie Sikora, panu Włodzimierzowi Wróblowi – hurtownia SAWA oraz panu Mieczysławowi Sas - Zakład Metalowo - Kotlarski SAS za bezinteresowną pomoc dla Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.