Spotkanie wielkanocne w Warsztatach Terapii Zajęciowej
2014-04-17 12:29:14

17 kwietnia 2014r w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne.

Obecni byli Zarząd TPD, wieloletni sponsor Kazimierz Krzemiński oraz Pani dr Małgorzata Nieć-Dobrowolska

To wyjątkowe spotkanie rozpoczął zespół  „Otwarte Serca” wprowadzając wszystkich w nastrój świąteczny. Po życzeniach skosztowano przepyszny żurek, który przygotowano dzięki uprzejmości rodziców i sponsorów. Uczestnicy otrzymali również paczki podarowane przez pana Kazimierza Krzemińskiego.

wtz_spotkanie_wielkanocne001.JPG 

wtz_spotkanie_wielkanocne002.JPG

wtz_spotkanie_wielkanocne003.JPG 

wtz_spotkanie_wielkanocne004.JPG 

wtz_spotkanie_wielkanocne005.JPG 

Uczestnicy i Kadra WTZ serdecznie dziękują sponsorom panu Kazimierzowi Krzemińskiemu – hurtownia KiM, pani Annie Sikora, panu Włodzimierzowi Wróblowi – hurtownia SAWA oraz panu Mieczysławowi Sas -  Zakład Metalowo - Kotlarski SAS  za bezinteresowną pomoc dla Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16593