Warszawskie targi 'Lato 2014'
2014-04-16 15:28:02

W dniach 4-6 kwietnia 2014 r. w Warszawie odbyły się XIX Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2014. Pasjonaci podróży mieli szansę zapoznać się z bogatą ofertą wypoczynkową i rekreacyjną. W targach wzięli udział reprezentanci gminy Busko-Zdrój.


W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie podczas targów Lato 2014 obecni byli przedstawiciele państw, miast, regionów, powiatów, gmin, organizatorzy imprez turystycznych, reprezentanci uzdrowisk, hoteli, gospodarstw agroturystycznych, a także przewoźnicy. Gminę Busko-Zdrój reprezentowali przedstawiciele Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A., Nida-Zdrój i Włókniarz. Na targach zaprezentowano najciekawsze oferty nadchodzącego sezonu letniego. Wystawcy zachęcali do odwiedzenia zakątków naszego kraju oraz skorzystania z proponowanych atrakcji.



targi_kielce.jpg

W tegorocznej edycji
warszawskich targów postawiono na turystykę aktywną. Nowe wydarzenie
targów jakim był Event Rowerowy połączone zostało z otwarciem sezonu
rowerowego 2014. Popularnością cieszyły się również spotkania branżowe
na których dyskutowano na temat obowiązujących trendów w podejściu do
produktów turystycznych, usług turystycznych i turystyki kulinarnej.
Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. tradycyjnie częstowało ciasteczkami o nazwie
„całuski". Słodkości przygotowały również sanatoria Włókniarz i Nida
Zdrój. Nie zabrakło też naszej rodzimej wody mineralnej „Buskowianka".

targi_kielce1.jpg

Dla zwycięzców
konkursów sanatoria przygotowały pobyty w buskim kurorcie. Uzdrowisko
Busko-Zdrój S.A. przygotowało 2 jednoosobowe pobyty weekendowe. Zaś
Włókniarz jednoosobowy tygodniowy pobyt w swoim obiekcie.

Warszawska scena
targowa tętniła życiem. Występy taneczne, wokalne i teatralne, a także
quizy i konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Regionem
partnerskim tegorocznych targów było Mazowsze.

Za rok czeka nas jubileuszowa XX edycja warszawskich Targów Turystyki i Wypoczynku Lato.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16591