Busko: Uruchomiono fontannę w centrum miasta
2014-04-12 13:15:36

Już kilka dni działa fontanna znajdująca się w samym centrum miasta, w Busku-Zdroju. Wokół dysz fontanny zamontowane zostały kolorowe światła LED.

Fontanna została wyremontowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego
na lata 2007-2013.

fontanna_busko.jpg

fontanna_busko1.jpg
/fot. Arkadiusz Sierpina/

17 grudnia 2013 r. uroczyście przekazano do użytku, nowo zrewitalizowany buski Rynek. Łączna wartość inwestycji wyniosła 4 mln 560 tys. zł.

Pierwszy etap
rewitalizacji Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju obejmował aleję Mickiewicza, ulicę Poprzeczną oraz fragmenty
ulic przylegających. Ogółem modernizacją został objęty obszar o
powierzchni 3,9 hektara.


/mb/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16568