Busko: Uruchomiono fontannę w centrum miasta 2014-04-12 13:15:36
Już kilka dni działa fontanna znajdująca się w samym centrum miasta, w Busku-Zdroju. Wokół dysz fontanny zamontowane zostały kolorowe światła LED.
Fontanna została wyremontowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego
na lata 2007-2013.
/fot. Arkadiusz Sierpina/ 17 grudnia 2013 r. uroczyście przekazano do użytku, nowo zrewitalizowany buski Rynek. Łączna wartość inwestycji wyniosła 4 mln 560 tys. zł.
Pierwszy etap
rewitalizacji Placu Zwycięstwa w Busku-Zdroju obejmował aleję Mickiewicza, ulicę Poprzeczną oraz fragmenty
ulic przylegających. Ogółem modernizacją został objęty obszar o
powierzchni 3,9 hektara.
/mb/
|
|
|