Spotkanie z gimnazjalistami
2014-04-11 15:36:42

Wczoraj w Gimnazjum nr. 2 w Jędrzejowie odbyło się spotkanie policjanta z młodzież±, zorganizowane przez dyrekcję placówki. Głównym tematem prelekcji była demoralizacja.


W ramach działań „Bezpieczna Szkoła” policjant z komendy powiatowej spotkał się z uczniami gimnazjum nr.2 w Jędrzejowie.

spotkanie_gimn_jedrzejow.jpg

spotkanie_gimn_jedrzejow1.jpg

Funkcjonariusz omówił odpowiedzialno¶ć karn± nieletnich, przejawy demoralizacji, przemocy szkolnej oraz skutki spożywania alkoholu oraz palenia papierosów.

¬ródło: KPP w Jędrzejowie







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16564