Spotkanie z gimnazjalistami 2014-04-11 15:36:42
Wczoraj w Gimnazjum nr. 2 w Jędrzejowie odbyło się spotkanie policjanta z młodzież±, zorganizowane przez dyrekcję placówki. Głównym tematem prelekcji była demoralizacja.
W ramach działań „Bezpieczna Szkoła” policjant z komendy powiatowej spotkał się z uczniami gimnazjum nr.2 w Jędrzejowie.
Funkcjonariusz omówił odpowiedzialno¶ć karn± nieletnich, przejawy demoralizacji, przemocy szkolnej oraz skutki spożywania alkoholu oraz palenia papierosów.
¬ródło: KPP w Jędrzejowie
|
|
|