'Nie bij mnie - kochaj mnie' - niesamowita akcja zawitała do Buska (video)
2014-04-16 10:40:34

Już dzi¶, 16 kwietnia w różnych punktach miasta, w ogólnie dostępnych miejscach publicznych w Busku-Zdroju znajdziecie misie, symbolizuj±ce dzieci, w które wymierzona jest agresja rodziców. WeĽmiesz Misia? Zareagujesz na przemoc?


Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" w Busku-Zdroju podjęło akcję zainicjowan± przez Jurka Owsiaka szefa Fundacji Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy, która ma na celu przypomnieć dorosłym, że nie wolno stosować przemocy wobec bezbronnych osób jakimi s± dzieci.

akcja_mis_roznosili001.jpg

akcja_mis_roznosili002.jpg

akcja_mis_roznosili003.jpg

akcja_mis2.jpg

misie_akcja001.jpg

misie_akcja002.jpg



Akcja Mi¶ będzie pokazywać, że dziecko nie jest własno¶ci± rodziców, a agresja i przemoc wobec dziecka nie może mieć miejsca.

Opatrzone pluszaki, znajdziecie dzisiaj, 16 kwietnia w różnych punktach miasta, w ogólnie dostępnych miejscach publicznych w Busku-Zdroju. Opatrzone zostan± pro¶b±  „Nie bij mnie – kochaj mnie”.


Mi¶ z opatrunkiem ma nam u¶wiadomić, że agresja któr± do¶wiadcza dziecko od rodzica, opiekuna czy innej dorosłej osoby, pozostawia trwałe ¶lady w jego psychice. Każdy z nas powinien reagować na sygnały wysyłane przez bezbronne dzieci.


Zobacz video "'Nie bij mnie - kochaj mnie' - niesamowita akcja zawitała do Buska"



/Stowarzyszenie „Razem Dzieciom”/

 
































https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16555