Turniej pięściarski o puchar Burmistrza Miasta Kraśnik 2014-04-10 11:06:15
W sobotę, 5 kwietnia w Kraśniku odbył się turniej pięściarski o puchar Burmistrza Miasta Kraśnik. W zawodach zorganizowanych przez Klub Sportowy Sparta stoczonych zostało 25 walk, trzy sparingowe i 22 turniejowe.

Dobrze na tym turnieju zaprezentowali się również nasi bokserzy: Jakub Anyż, który pokonał jednogłośnie na punkty Alvaro Markowskiego "Avia " Świdnik oraz Maciej Kielar pokonując Łukasza Bamburskiego Salvete Zamość przez TKO w trzeciej rundzie.
|
|
|