Turniej pięściarski o puchar Burmistrza Miasta Kraśnik
2014-04-10 11:06:15

W sobotę, 5 kwietnia w Kraśniku odbył się turniej pięściarski o puchar Burmistrza Miasta Kraśnik. W zawodach zorganizowanych przez Klub Sportowy Sparta stoczonych zostało 25 walk, trzy sparingowe i 22 turniejowe.


 krasnik001.jpg

krasnik002.jpg 

krasnik003.jpg 

Dobrze na tym turnieju zaprezentowali  się również nasi bokserzy: Jakub Anyż,  który pokonał jednogłośnie na punkty Alvaro Markowskiego  "Avia " Świdnik  oraz Maciej Kielar pokonując Łukasza Bamburskiego Salvete Zamość przez TKO w trzeciej rundzie.

 

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16551