Przedszkolaki powitały wiosnę (video)
2014-04-08 15:44:49

31 marca br., maluchy z Wesołego Przedszkola w Kołaczkowicach pożegnały zimę i powitały wiosnę.


Przedszkolaki przebrane za misie, bociany, żabki, ptaki, kwiatki, pszczółki, biedronki, przedstawieniem słowno – muzycznym zaprosiły do siebie wiosnę. Piękna pani wiosna zachęcała do zabawy chwaląc uroki tej wyjątkowej pory roku, jak: promienne słońce, śpiew ptaków, budząca się do życia przyroda. Całość przedstawienia dopełniła dekoracja w której królowały żonkile, tulipany, bratki.

maluchy_powitaly_wiosne.jpg

maluchy_powitaly_wiosne3.jpg

maluchy_powitaly_wiosne2.jpg

maluchy_powitaly_wiosne1.jpg

Choć Dzień Kobiet już za nami przedszkolaki doceniły swoje mamy i babcie wierszem opisującym jak ważną rolę odgrywają w ich życiu. Na zakończenie goście oraz rodzice obdarowani zostali niecodziennymi bukietami kwiatów wykonanymi z misternie skręconych cukierków. Jako podziękowanie za przedstawienie przedszkolaki otrzymały od burmistrza słodycze. Będą one dobrym zastrzykiem energii w wiosennych zabawach na świeżym powietrzu.




Zobacz video "Przedszkolaki z Wesołego Przedszkola w Kołaczkowicach powitały wiosnę":



Źródło: http://www.umig.busko.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16530