Busko: Kolejne włamanie...
2014-04-08 12:26:46
W nocy z 1/2 kwietnia br., w gminie Busko-Zdrój doszło do włamania.
Nieznani sprawcy włamali się do garażu, skąd ukradli opryskiwacz plecakowy, o wartości ok. 100 zł.
/mb/
https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16528