Busko: Kolejne włamanie...
2014-04-08 12:26:46

W nocy z 1/2 kwietnia br., w gminie Busko-Zdrój doszło do włamania.


Nieznani sprawcy włamali się do garażu, skąd ukradli opryskiwacz plecakowy, o wartości ok. 100 zł.



/mb/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16528