Buskie Samorządowe Centrum Kultury już po raz siódmy zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina". Pierwszy dzień mamy za sobą. Dziś artyści zawitają do Solca-Zdroju.
Sobota 24 maja 2014 r. - Buskie Samorządowe Centrum Kultury; nad zalewem w Solcu-Zdroju
godz.10.00 Rajd muzyczny Busko-Solec (27 km szlakiem czerwonym)
godz.19.00 Koncert plenerowy nad zalewem w Solcu-Zdroju
Niedziela 25 maja 2014 r. - Buskie Samorządowe Centrum Kultury al. Mickiewicza 22
godz. 16.00 Koncert Laureatów
godz.18.00 Gwiazda Wieczoru – „Czesław Śpiewa”- koncert, wstęp 30zł, bilety do nabycia w kasie BSCK.
VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona transmitowany będzie w naszej Telewizji Internetowej:

KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!
Zapraszamy do oglądania!