VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona - transmisja w Ponidzie.TV
2014-05-25 04:34:27

Buskie Samorządowe Centrum Kultury już po raz siódmy zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina". Pierwszy dzień mamy za sobą. Dziś artyści zawitają do Solca-Zdroju.


Sobota 24 maja 2014 r.  - Buskie Samorządowe Centrum Kultury; nad zalewem w Solcu-Zdroju


godz.10.00 Rajd muzyczny Busko-Solec (27 km szlakiem czerwonym)


godz.19.00 Koncert plenerowy nad zalewem w Solcu-Zdroju

belon.jpg




Niedziela 25 maja 2014 r. - Buskie Samorządowe Centrum Kultury al. Mickiewicza 22

godz. 16.00 Koncert Laureatów


godz.18.00 Gwiazda Wieczoru – „Czesław Śpiewa”- koncert, wstęp 30zł, bilety do nabycia w kasie BSCK.

 

VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona transmitowany będzie w naszej Telewizji Internetowej:


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!


Zapraszamy do oglądania!

 










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16524