Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie (video)
2014-04-04 12:52:05

W sobotę i niedziele na sali bokserskiej Kieleckiego Klubu Bokserskiego RUSHH dbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie. Jak wcześniej informowaliśmy w mistrzostwach wystąpili również nasi zawodnicy, niektórzy z nich stawiali swoje pierwsze kroki na bokserskim ringu.


W pierwszym dniu mistrzostwo województwa zapewnił sobie Wiktor Sator pokonując w pierwszej rundzie przez TKO pięściarza z Ożarowa Bartosza Górala.

box_mistrzostwa001.jpg 

Pierwsza swoja walkę stoczył Konrad Jamioł pokonując również zawodnika z Ożarowa Karola Czeczota przez TKI w drugiej rundzie.

Obaj pięściarze pochodzą z Solca -Zdroju.


Poniżej Video z walk.

 






Mistrzostwo województwa zdobyli: Kamil Lamczyk , Wiktor Sator.

Zdobywcy brązowych medali: 46 kg Karol Garwoliński (Boks Ożarów), 57 kg Maciej Kielar (Ring Busko-Zdrój), 60 kg Artur Kazarian (Skalnik Wiśniówka), 64 kg Krystian Ciesielski (Rushh Kielce), 64 kg Karol Czeczot (Boks), 75 kg Dariusz Zakrzewski (Rushh), 91 kg Jacek Czekaj (Ring), 81 kg Bartłomiej Waldon (Boks).

Klasyfikacja klubowa: 1. Rushh Kielce - 30 punktów, 2. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - 24, 3. Skalnik Wiśniówka - 18, 4. Ring Busko-Zdrój, Star 1929 Malcom Starachowice - 12.


MK
Foto. Karczewski Mariusz

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16501