Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie (video) 2014-04-04 12:52:05
W sobotę i niedziele na sali bokserskiej Kieleckiego Klubu Bokserskiego RUSHH dbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie. Jak wcześniej informowaliśmy w mistrzostwach wystąpili również nasi zawodnicy, niektórzy z nich stawiali swoje pierwsze kroki na bokserskim ringu.
W pierwszym dniu mistrzostwo województwa zapewnił sobie Wiktor Sator pokonując w pierwszej rundzie przez TKO pięściarza z Ożarowa Bartosza Górala.
Pierwsza swoja walkę stoczył Konrad Jamioł pokonując również zawodnika z Ożarowa Karola Czeczota przez TKI w drugiej rundzie.
Obaj pięściarze pochodzą z Solca -Zdroju.
Poniżej Video z walk.
Mistrzostwo województwa zdobyli: Kamil Lamczyk , Wiktor Sator.
Zdobywcy brązowych medali: 46 kg Karol Garwoliński (Boks Ożarów), 57 kg Maciej Kielar (Ring Busko-Zdrój), 60 kg Artur Kazarian (Skalnik Wiśniówka), 64 kg Krystian Ciesielski (Rushh Kielce), 64 kg Karol Czeczot (Boks), 75 kg Dariusz Zakrzewski (Rushh), 91 kg Jacek Czekaj (Ring), 81 kg Bartłomiej Waldon (Boks).