Wypadek na ul. Wojska Polskiego w Busku 2014-04-04 09:39:05
Trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna z obrażeniami zostały zabrane do szpitala z wypadku do jakiego doszło 3 kwietnia po godzinie 15 na ul. Wojska Polskiego w Busku-Zdroju.
Zderzyły się tu trzy auta - peugeot, volkswagen golf i mercedes vito. W akcji ratowniczej brało udział dwa zastępy strażaków z PSP, pogotowie ratunkowe.
Zdarzenie zabezpieczali i ustalali przyczyny zdarzenia policjanci w Komendy Powiatowej w Busku. Przez ponad godzinę zablokowany był jeden pas ruchu na tej obciążonej ruchem drodze wyjazdowej w kierunku Kielc i przejazd odbywał wahadłowo.
/Robert Gwóźdź/
|
|
|