Wypadek na ul. Wojska Polskiego w Busku
2014-04-04 09:39:05

Trzy osoby, dwie kobiety i mężczyzna z obrażeniami zostały zabrane do szpitala z wypadku do jakiego doszło 3 kwietnia po godzinie 15 na ul. Wojska Polskiego w Busku-Zdroju.


Zderzyły się tu trzy auta - peugeot, volkswagen golf i mercedes vito. W akcji ratowniczej brało udział dwa zastępy strażaków z PSP, pogotowie ratunkowe.

busko_wypadek.jpg

busko_wypadek1.jpg

busko_wypadek2.jpg

busko_wypadek3.jpg

busko_wypadek4.jpg

Zdarzenie zabezpieczali i ustalali przyczyny zdarzenia policjanci w Komendy Powiatowej w Busku. Przez ponad godzinę zablokowany był jeden pas ruchu na tej obciążonej ruchem drodze wyjazdowej w kierunku Kielc i przejazd odbywał wahadłowo.



/Robert Gwóźdź/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16500