Wystawa malarstwa Norberta Palmera w PSCK 2014-04-03 13:48:49
4 kwietnia br. w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Norberta Palmera.
Norbert Palmer, artysta zaprzyjaźniony z Pińczowem, uczestnik wielu plenerów organizowanych przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Urodzony w Kielcach, mieszka i pracuje w Staszowie. Zajmuje się twórczo malarstwem, rysunkiem i rzeźbą, zawodowo wykonuje stolarstwo artystyczne. Miał wiele wystaw w kraju i za granicą. Należy do Związku Artystów Plastyków, oraz do grupy artystów przy BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest jednym ze współzałożycieli Staszowskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Animator sztuki,organizator plenerów malarskich.|
Artysta na wystawie zaprezentuje malarstwo olejne, techniką mieszaną, o tematyce architektura i kwiaty. Prezentowane będzie ok. 30 płócien.
/PSCK/
|
|
|