Wystawa malarstwa Norberta Palmera w PSCK
2014-04-03 13:48:49

4 kwietnia br. w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Norberta Palmera.


Norbert  Palmer,  artysta  zaprzyjaźniony  z Pińczowem,  uczestnik  wielu  plenerów organizowanych  przez  Pińczowskie  Samorządowe  Centrum  Kultury.  Urodzony  w Kielcach, mieszka i pracuje w Staszowie. Zajmuje się twórczo malarstwem, rysunkiem i rzeźbą, zawodowo wykonuje stolarstwo  artystyczne.  Miał  wiele  wystaw  w  kraju  i  za  granicą.  Należy  do  Związku Artystów Plastyków, oraz do grupy artystów przy BWA w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest jednym ze  współzałożycieli  Staszowskiego  Towarzystwa  Przyjaciół  Sztuk  Pięknych.  Animator  sztuki,organizator plenerów malarskich.|

norbert_Palmer.jpg


Artysta  na  wystawie  zaprezentuje  malarstwo  olejne,  techniką  mieszaną,  o  tematyce architektura i kwiaty. Prezentowane będzie ok. 30 płócien.

/PSCK/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16494