Konkurs plastyczny na 'Serwetę i Kartkę Wielkanocną' 2014-04-03 11:53:05
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie na serwetkę i kartkę wielkanocną.
Regulamin konkursu:
Organizator: Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku – Zdroju, Al. Mickiewicza 22, 28-100 Busko-Zdrój
Cel Konkursu: Kształtowanie wśród mieszkańców emocjonalnego stosunku do sztuki ludowej. Kultywowanie i zachowanie od zapomnienia dawnych zwyczajów, tradycji i ludowej plastyki obrzędowej.
Wymogi pracy konkursowej: Konkursową Serwetę i Kartkę Wielkanocną należy wykonać własnoręcznie, dowolną techniką plastyczną. Format kartki powinien być nie mniejszy niż połowa A4 oraz nie większy niż A4. Wielkość serwetki dowolna. Można wykorzystać gotowe elementy dekoracyjne, lecz nie mogą one stanowić całości pracy. Do każdej pracy należy dołączyć informację zawierającą : imię i nazwisko wykonawcy, wiek, nr telefonu, adres do korespondencji.
Uczestnicy Konkursu: W konkursie mogą brać udział: świetlice wiejskie z terenu miasta i gminy Busko – Zdrój
Termin Konkursu: Termin przyjmowania prac upływa z dniem 15 kwietnia 2014 r. Prace należy dostarczyć do BSCK w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 22,
tel kontaktowy 041-370-10-22 , osoby do kontaktu Małgorzata Donoch, Sylwia Lasia
Jury: Oceny prac dokona powołane przez organizatora jury. Ocena jury jest ostateczna. Najlepsze prace zostaną wyróżnione nagrodami. O wernisażu wystawy pokonkursowej i rozdaniu nagród uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.
/BSCK/
|
|
|