X Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum 2014-04-02 09:18:19
15 marca 2014 roku w Gimnazjum w Gnojnie odbył się X Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora.
Uczestników turnieju powitała pani Marzena Kubiec – dyrektor gimnazjum, natomiast oficjalnego otwarcia dokonała pani Jolanta Stachowicz – wójt gminy. W rozgrywkach uczestniczyły zespoły piłki siatkowej chłopców z powiatu buskiego.
Zawodnicy, dopingowani przez kibiców zgromadzonych w hali, walczyli z wielkim zaangażowaniem, dając z siebie wszystko. Rozgrywane mecze sędziowali absolwenci szkoły – Piotr Pietrzyk i Damian Domański, za co należą im się wielkie podziękowania.
A oto wynik rozgrywek:
I miejsce Gimnazjum w Oleśnicy – dyplom i puchar II miejsce Gimnazjum w Gnojnie – dyplom i puchar III miejsce Gimnazjum w Podgajach – dyplom i puchar IV miejsce Gimnazjum w Solcu - Zdroju – dyplom V miejsce Gimnazjum w Stopnicy – dyplom VI miejsce Gimnazjum w Jarosławicach – dyplom
Źródło: http://www.gnojno.gminy.com.p/
|
|
|