X Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum
2014-04-02 09:18:19

15 marca 2014 roku w Gimnazjum w Gnojnie odbył się X Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora.


Uczestników turnieju powitała pani Marzena Kubiec – dyrektor gimnazjum, natomiast oficjalnego otwarcia dokonała pani Jolanta Stachowicz – wójt gminy. W rozgrywkach uczestniczyły zespoły piłki siatkowej chłopców z powiatu buskiego.


turniej_pilki_siatkowej1.jpg

turniej_pilki_siatkowej.jpg

turniej_pilki_siatkowej2.jpg

Zawodnicy, dopingowani przez kibiców zgromadzonych w hali, walczyli z wielkim zaangażowaniem, dając z siebie wszystko. Rozgrywane mecze sędziowali absolwenci szkoły – Piotr Pietrzyk i Damian Domański, za co należą im się wielkie podziękowania.

A oto wynik rozgrywek:

I miejsce Gimnazjum w Oleśnicy – dyplom i puchar
II miejsce Gimnazjum w Gnojnie – dyplom i puchar
III miejsce Gimnazjum w Podgajach – dyplom i puchar
IV miejsce Gimnazjum w Solcu - Zdroju – dyplom
V miejsce Gimnazjum w Stopnicy – dyplom
VI miejsce Gimnazjum w Jarosławicach – dyplom


Źródło: http://www.gnojno.gminy.com.p/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16473