Zjazd Absolwentów SP im. Jana Pawła II w Zbludowicach
2014-06-02 09:13:48

W dniach 14 i 15 czerwca 2014r. w budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach ul. Świętokrzyska 9, odbędzie się Zjazd Absolwentów.


W związku z przypadającym w bieżącym roku jubileuszem 70-lecia powstania i 50-lecia lokacji  Szkoły Podstawowej  w  obecnym  budynku, Komitet Organizacyjny  Zjazdu  Absolwentów oraz  Dyrekcja szkoły ma  zaszczyt  zaprosić  wszystkich  naszych  absolwentów,  pracowników-emerytów  a  także  przyjaciół naszej  szkoły  do  wspólnego  świętowania  podczas  Zjazdu  Absolwentów,  który  odbędzie  się 14  i  15 czerwca 2014r. w budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach ul. Świętokrzyska 9.

Pragniemy  stworzyć  okazję  do  refleksji,  wspomnień    i  wzruszeń,  powrócić  z  Państwem  do  „tamtych czasów”  i  miejsc,  które  dzisiaj  być  może  wyglądają  już  nieco  inaczej…,  ale  ciągle  są  żywe  we wspomnieniach!  Spotkanie po latach będzie znakomitą okazją do wspomnień, a także odświeżenia starych  i nawiązania nowych kontaktów, źródłem wzruszeń, ale i wspaniałej zabawy.

Program zjazdu:
14 czerwca 2014r.
14.00 -  Biuro Zjazdu –  rejestracja uczestników,
15.00 -  Część oficjalna i artystyczna na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Zbludowicach:
- Powitanie, przemówienia gości i występ artystyczny,
- „Spotkanie po latach” nauczycieli, absolwentów, pracowników szkoły,
- Zwiedzanie budynku szkoły i przygotowanych wystaw tematycznych,
18.00 - Bal absolwenta /zabawa taneczna z zespołem muzycznym, 2 dania gorące, zimna płyta, ciasta, owoce , napoje/

15 czerwca 2014r.
12.00 - Uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym p.w. św. Brata Alberta  w Busku – Zdroju.

Bylibyśmy  zaszczyceni,  gdyby  zechcieli  Państwo  przyjąć  nasze  zaproszenie.  Państwa  udział w uroczystości będzie dla nas wyróżnieniem i świadectwem sympatii, jaką darzycie Państwo szkołę.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Zjeździe Absolwentów   prosimy  o potwierdzenie  uczestnictwa na  „Balu  Absolwenta”  do  31maja  2014  r.  i  wpłatę  w  kwocie  80  zł.  na  konto  Komitetu  Organizacyjnego podane niżej lub w sekretariacie szkoły. Zapewniamy nocleg w internacie w cenie 33 zł od osoby – prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Potwierdzenie uczestnictwa można dokonać:
• osobiście w sekretariacie szkoły
• telefonicznie  lub fax (nr  tel.:  41 378 79 50)
• przesyłając pocztą wydrukowaną i wypełnioną kartę zgłoszenia
• przesyłając kartę zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: szkolapodstzbludowice@op.pl

Uczestników  Zjazdu  Absolwentów, Ofiarodawców  i  Sponsorów,  Przyjaciół  Szkoły  chętnych  do partycypowania  w  kosztach  przygotowania  Zjazdu  Absolwentów  prosimy  o  wpłaty  na  konto:  Bank Spółdzielczy w Busku – Zdroju 10 8480 0004 3001 0098 8630 0001














https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16457